Punisher Clan

Forum Clanu Punisher


#1 2008-05-17 16:40:14

Bandyta

Noob

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 11018
Punktów :   -15 

ehh no cóż, późno już

żal mi to pisać ale cham się uprze i weź mu daj jak nie mam
może zamiast pierdolić głupoty przejdę od razu do rzeczy:

Fajnie mi się z wami grało, dużo czasu z wami spędziłem i przyzwyczaiłem się do was, a nawet was polubiłem. Dużo się nauczyłem od was i na pewno będzie mi brakowało rozmów z wami, pijackich kłótni, żulerstwa na TS i wspólnego pekowania. Pisze to bo po tylu miesiącach trzeba coś powiedzieć, a nie znikać bez śladu. PRZESTAJE GRAĆ W L2. Przestaję bo już mi się kurwa nie chce, nie chce mi się męczyć z kompem który powoduje że zawsze jestem w tyle za wszystkimi, nie chce mi się prosić o pomoc, o party, o kurwa. Przez okres który byłem z wami widziałem wiele rzeczy i poznałem L2 od podszewki (można powiedzieć że jestem expertem ) widziałem jak się zmieniaja ludzie, klan i we wszystkim tym starałem się uczestniczyć i być częścią tej naszej małej społeczności. Jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy i teraz przyszedł czas na grę z klanem PUNISHER

pozdrawiam wszystkich starych membersów klanu bo z nimi najwięcej czasu spędziłem nowych też pozdrawiam tylko szkoda że nie mieliśmy okazji lepiej się poznać

PS biszop wypierdol mnie z klanu wiem że zawsze chciałeś to zrobić albo zleć to dla kamara on tylko na to czeka

PS2 mam nadzieję że mnie nie zapomnicie za szybko

PS3 w trakcie pisania byłem trzeźwy i świadomy tego co piszę


Z wiecznym pozdrowieniem "HUJ CI W DUPĘ"

                            BANDZIOR

Offline

 

#2 2008-05-18 12:23:09

GhostRider

GODLIKE

Zarejestrowany: 2008-03-29
Posty: 676
Punktów :   -2 

Re: ehh no cóż, późno już

Nawet mi nie pierdol takich glupot tutaj bydlaku jeden. to ja kurwa zamek z ludzmi zdobywam i siadam na tronie zebys ladnie kleknal przed moim obliczem a ty tu kurwa wyskakujesz z takim tematem? Nawet niema takiego chuja bandzior.Wracaj grac do chuja bo pojade do tego twojego Grajewa i bedziesz plakal.I nie pierdol mi tu smutow bo dasz rade jak wszyscy poprostu dluzej ci zajmie.Teraz zamek jest to bedzie dla wszystich latwiej.W 12 h polecialo ponad 3kk z podatkow.bedzie dobze.

Offline

 

#3 2008-05-20 13:16:38

Pulpet

Noob

Zarejestrowany: 2008-04-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: ehh no cóż, późno już

no nie - tego bym się nie spodziewała po Tobie Bandzior. Myślałam, że tylko ja jestem taka miękka buła i mniej gram niż wcześniej, a ty całkowicie masz zamiar SKOŃCZYĆ !! Chyba faktycznie masz za dużo alkoholu we krwi lub przechodzisz depresję wieku średniego ha ha ha
a może dorwałeś jakąś babeczkę i nie masz tyle czasu na giercowanie ... NIE NO...  to chyba też odpada - która by chciała takiego ...
PRZESTAŃ PIERD.... I WRACAJ DO GIERCOWANIA - bo kto inny będzie negatywnie do mnie nastawiony .... i będzie mnie wywalał z klanu 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.stosunki07.pun.pl www.gothicmodding.pun.pl www.transport13.pun.pl www.wsparcie.pun.pl